№ 84 жалпы білім беретін мектептің 4 «А» , 4 «Ә», 4 «Б» сыныптарының ұйымдастыруымен «Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдығына» арналған лездеме өтті. Лезд » Алматы қаласы БІлім басқармасы КММ "№84 жалпы білім беретін мектеп"
Телефон приемного:
+7(727) 278-39-92
Телефон бухгалтерия:
+7(727) 278-39-92
Көздері нашар
көретіндерге арналған нұсқа
» » № 84 жалпы білім беретін мектептің 4 «А» , 4 «Ә», 4 «Б» сыныптарының ұйымдастыруымен «Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдығына» арналған лездеме өтті. Лезд
2022

№ 84 жалпы білім беретін мектептің 4 «А» , 4 «Ә», 4 «Б» сыныптарының ұйымдастыруымен «Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдығына» арналған лездеме өтті. Лездеменің мақсаты: Ахмет Байтұрсынов туралы мағлұмат беру, ақын өмірін оқушыларға үлгі ете отырып, өз елін сүюге, оның көркеюіне үлес қосуға тәрбиелеу.
Лездемеде оқушылар ұлттың ұлы ұстазының өмірбаянын айтып, өлеңдерін оқыды.
Ұйымдастырушылар: Жунусбекова К.К., Максутова К.А., Өзбекбаева Р.С.

Учащиеся 4 «А», 4 «Ә», 4 «Б» классах общеобразовательной школы №84 провели торжественную линейку посвященную «150-летию со дня рождения Ахмета Байтурсынулы». Цель линейки – предоставить информацию об Ахмете Байтурсынове, научить школьников любить свою страну и внести свой вклад в ее благоустройство.
На торжественной линейке дети познакомились с биографией писателя и  читали стихи.
Организаторы: Жунусбекова К.К., Максутова К.А., Озбекбаева Р.С.